Κεντρική Σελίδα

 

 

 

 

 

 




Μέλος του δικτύου



Γρήγορη Πρόσβαση

Λογότυπος

Χορηγοί - Μέλη

Τα Μέλη-Χορηγοί του BIC Ηπείρου αποτελούνται από Φορείς / Επιχειρήσεις:

Οι εκπρόσωποι των Φορέων / Επιχειρήσεων αποτελούν και τα Μέλη της Γενικής Συνέλευσης του Κέντρου, η οποία αποτελεί και το ανώτατο διοικητικό του όργανο.

ΦΟΡΕΙΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΟΝΟΜΑΣΙΑ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΠΟΛΗ
ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΣ Κ. ΠΑΛΑΜΑ & ΣΟΛΩΜΟΥ
ΑΡΤΑ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΤΑΣ ΜΑΞ ΓΡΑΙΚΟΥ
ΑΡΤΑ
ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΑΡΤΑΣ ΠΛ. ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 18
ΑΡΤΑ
Τ.Ε.Ι ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ ΚΩΣΤΑΚΙΟΙ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΊΑΣ 7 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 12

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΝΑΓΗ ΤΣΑΛΔΑΡΗ 18 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΣΥΜΒ. ΠΕΡΙΟΧΗΣ 3ης ΕΔΑΦΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
ΤΕΔΚ Ν. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Ν. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 20
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ν.Δ.Ε.Η ΔΩΔΩΝΗΣ 75 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Α.Ε Π. ΙΩΑΚΕΙΜ Γ.10 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙ
ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΔΗΜΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ 1 ΚΟΝΙΤΣΑ
ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΝΤΖΗ ΑΒΕΡΩΦ ΜΕΤΣΟΒΟ
ΕΝΩΣΗ ΑΓΡ. ΣΥΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗ 38 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΟΥΤΕΤΣΗ & Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗ 14 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΟ ΚΤΙΡΙΟ ΠΑΝ/ΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ Β.ΗΠΕΙΡΟΥ 20 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΜΠΑΧΟΥΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΔΗΜΟΣ ΦΑΝΑΡΙΟΥ ΦΑΝΑΡΙ ΦΑΝΑΡΙ
ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΡΕΒΕΖΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ 2 ΠΡΕΒΕΖΑ
ΝΟΜ. ΑΥΤ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
ΠΡΕΒΕΖΑ

 

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ
ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΟΝΟΜΑΣΙΑ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
ΠΟΛΗ
ΜΠΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΖΑ
ΑΝΕΖΑ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΕΦΗΣ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙ ΚΟΡΦΟΒΟΥΝΙ
ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΡΙΝΑΝΘΟΣ Α.Ε.
ΟΠΙΣΘΕΝ ΣΤΑΔΙΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ONAR & D A.E
28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
SPIDER S.A. 5o χιλ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ Ε.Π.Ε 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 20 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΣΙ ΠΙΝΔΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
"ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ &ΣΙΑ Ο.Ε
ΗΠΕΙΡΟΧΡΩΜ"
ΓΡΑΜΠΑΛΑΣ 19 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΦΟΙ Γ. ΚΑΡΥΠΙΔΗ ΑΒΕΕ
ΒΙΠΕ ΡΟΔΟΤΟΠΙ
ΡΟΔΟΤΟΠΙ
ΑΦΟΙ ΝΙΚΟΥ Ο.Ε. - ΒΕΕΜ ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΒΑΝΤΟΛΑΣ Ε.Π.Ε ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΒΙΟΜΠΕΤΟΝ ΑΒΕΕ ΠΥΡΣΙΝΕΛΑ 16 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 7 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ Φ.ΤΖΑΒΕΛΛΑ 12 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Δ & Α. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΒΙΠΕ ΡΟΔΟΤΟΠΙ ΡΟΔΟΤΟΠΙ
ΔΩΔΩΝΗ Α.Ε. ΤΓΜ. ΚΩΣΤΑΚΗ 1 - ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΕΒΙΠ Α.Ε. Ν. ΖΕΡΒΑ 2 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΒΕΡΩΦ 4 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΟΒΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 12 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΟΥΤΡΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. ΣΤΑΥΡΙΔΗ 7 - 9 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΚΟΡΑΗ 4
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ι.ΤΑΤΣΙΡΑΜΟΣ & ΣΙΑ ΕΒΕ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΡΙΚΩΝΗΣ Τ. - ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ 4 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΕΡΔΙΚΑ
ΜΕΤΑΛΟΥΡΓΙΚΗ ΒΙΟΜ. ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΕΦΑΚΟΒΡΥΣΟ ΚΕΦΑΚΟΒΡΥΣΟ
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΕΤΑΣ Α.Ε ΣΤΡ. ΠΑΠΑΓΟΥ 59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΥΛΟΙ ΑΙ ΓΙΩΡΓΗ Π. ΜΑΥΡΙΓΙΑΝΝΗ 16 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΙΧ. ΑΓΓΕΛΟΥ 48 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΑΣ Γ & Λ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΞΥΛΙΝΕΣ ΣΤΕΓΕΣ ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΙΑΝΟΣ Α.Ε. ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α.Ε (ΚΙΜΙ ΑΕΒΕ) Τ.Θ. 1041 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΔΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΒΕΕ 3ο χιλ. ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΤΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Δ. ΧΑΤΖΗ 47 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΒΕΡΩΦ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΘΗΝΩΝ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 9 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΙΣΤΕΩΣ Α.Ε ΑΒΕΡΩΦ 13 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΥΙΟΙ Ι. ΒΑΝΤΩΛΑ Ο.Ε. ΝΙΚΟΛΙΔΗ 2 ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΜΑΣΤ Α.Ε
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 81-83
ΠΡΕΒΕΖΑ
© BIC Ηπείρου 1998-2003